UMÓW WIZYTĘ Instagram Facebook Telefon+48 607 248 573
UMÓW WIZYTĘ Instagram Facebook Telefon+48 607 248 573

Paulina Tatara

Paulina Tatara

Dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Licencjatka neurobiologii na Uniwersytecie, gdzie uzyskała dyplom ratownika medycznego. Nieustannie poszerza wiedzę, dokształca się i bierze udział w szkoleniach, by sprostać oczekiwaniom pacjentów. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z Dermatologii i Wenerologii w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Szerokie, a zarazem bezpośrednio związane z medycyną zainteresowania, pozwoliły jej po ukończeniu studiów medycznych uzyskać tytuł Lidera Lekarskiego Egzaminu Końcowego. W swojej pracy zawodowej obejmowała również etat lekarza polskiego kontyngentu wojskowego PKW Orlik w Estonii.

O swojej pracy: “Od zawsze chciałam, by mój zawód polegał na niesieniu pomocy innym. Będąc dermatologiem mogę wspierać pacjentów w dążeniu do samoakceptacji i w budowaniu pewności siebie. Oprócz leczenia, lubię także edukować. Wychodzę z założenia, że dobre zdrowie zaczyna się od wiedzy. Realizuję swoje poczucie estetyki i empatii kształcąc się na kursach i szkoleniach z zakresu medycyny estetycznej. Uważam, że „mniej znaczy więcej”, a zabiegi z zakresu medycyny estetycznej powinny podkreślać atuty, nie zmieniać. Naturalne piękno po prostu potrzebuje czasami kropki nad „i” a nie zmiany całego wersu.”

Prywatnie: “Jestem miłośniczką kryminałów Remigiusza Mroza i wyzwań, przede wszystkim sportowych. Sport uczy mnie konsekwencji w dążeniu do celu. Na swoim koncie mam biegi długodystansowe w tym maraton i zawody triathlonowe. Obecnie dzierżę tytuł wicemistrza lekarzy kobiet na dystansie krótkim. Najbliższy cel to pełny dystans IRONMAN.”

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem