UMÓW WIZYTĘ Instagram Facebook Telefon+48 607 248 573
UMÓW WIZYTĘ Instagram Facebook Telefon+48 607 248 573

Paulina Konończyk

Paulina Konończyk

Kosmetolog, manager Kliniki Dermoprojekt, szkoleniowiec Nature Cosmetics

Kosmetolog z ponad 10 letnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywała w renomowanych klinikach i gabinetach medyczno-kosmetologicznych w Warszawie, pod okiem najlepszych specjalistów z branży beauty.

O swojej pracy: “Nieodłącznymi atrybutami w mojej pracy są sprzęty hi-tech. Wieloletnie doświadczenie w pracy z pacjentem i niezliczone ilości wykonanych zabiegów na wysokiej klasy sprzętach pozwalają mi projektować indywidualnie, dopasowane programy terapeutyczne i osiągać najlepsze rezultaty. Kosmetologia wykorzystująca najnowsze osiągnięcia technologii to moja pasja. Rozumiem ją i chętnie dzielę się swoją pasją i wiedzą z pacjentami. Stale podnoszę swoje kwalifikacje i mocno wierzę, że przekłada się to na jakość życia wielu osób. Ten moment, kiedy pacjent czuje się przy mnie swobodnie, bezpiecznie i wraca na kolejną wizytę zachwycony efektami dobranych terapii i zabiegów, daje mi poczucie satysfakcji.”

Prywatnie: “Żyję według zasady: słuchaj swojego organizmu i dawaj mu to, czego w danym momencie potrzebuje. Żyję tak, aby nie żałować, że czegoś nie zrobiłam! Wulkan energii, morze optymizmu, ocean pasji - tak mówią o mnie najbliżsi.”

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem