UMÓW WIZYTĘ Instagram Facebook Telefon+48 607 248 573
UMÓW WIZYTĘ Instagram Facebook Telefon+48 607 248 573

Katarzyna Zakrzewska

Katarzyna Zakrzewska

Dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Wydział Lekarski oraz studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie.

Na co dzień pracuje w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

O swojej pracy: “Zdrowie traktuję jako fundamentalną potrzebę i największą wartość w życiu. Dlatego swoim pacjentom pragnę zapewnić kompleksową pomoc, nie tylko diagnozując i lecząc, ale również zapoznając ich z podstawami dbania o siebie. W codziennej pracy ogromną wagę przywiązuję do tematów związanych z szeroko pojętą profilaktyką zdrowotną - w myśl złotej zasady: lepiej zapobiegać niż leczyć. Doradzam, konsultuję, ale w pierwszej kolejności uważnie słucham wszystkiego, czym pacjent chce się ze mną podzielić, podchodząc do każdego z pełnym zrozumieniem, szacunkiem do poglądów, decyzji.”

Prywatnie: “Jestem szczęśliwą żoną i spełnioną mamą czerpiącą garściami z doświadczeń, jakie niesie rodzicielstwo bliskości. Śmiało mogę powiedzieć, że macierzyństwo mnie inspiruje, dając mnóstwo pozytywnej energii. Do tego stopnia, że psychologia, a w szczególności psychologia rozwojowa dziecka stały się moją pasją, którą staram się systematycznie rozwijać. Podróże są tym, co daje mi siłę do działania. Podczas wypraw plecakiem mogę się wyciszyć i zajrzeć w głąb siebie. Marzę o trekkingu w Nepalu i offroadzie w Mongolii. Sport towarzyszy mi w życiu od zawsze, jest odskocznią i kopalnią siły, szczególnie jazda konna i cotygodniowe wycieczki rowerowe.”

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem