UMÓW WIZYTĘ Instagram Facebook Telefon+48 607 248 573
UMÓW WIZYTĘ Instagram Facebook Telefon+48 607 248 573

Karola Warzyszyńska

Karola Warzyszyńska

Chirurg, lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła studia medyczne na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z wyróżnieniem dla najlepszych studentów. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z dziedziny chirurgii ogólnej w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, transplantacyjnej, onkologicznej, naczyniowej oraz plastycznej. Jednocześnie prowadzi działalność naukową oraz dydaktyczną, ucząc studentów na kierunkach medycznych w języku polskim oraz angielskim.

O swojej pracy: Praca to moja życiowa pasja. Jeszcze w trakcie studiów otrzymałam grant na przeprowadzenie badania, na temat wpływu genów na czynność przeszczepionych narządów, a moja praca zaowocowała otwarciem przewodu doktorskiego. Jestem kierownikiem grantu naukowego PRELUDIUM, finansowanego przez Narodowe Centrum Nauki, dotyczącego nowatorskiej metody oceny stężenia leków immunosupresyjnych. Jako autorką i współautorką licznych publikacji oraz wystąpień z dziedziny chirurgii ogólnej, onkologicznej oraz transplantacyjnej aktywnie uczestniczę w krajowych i międzynarodowych zjazdach i kongresach. Interesuję się chirurgią plastyczną oraz medycyną estetyczną, a swoją wiedzę i umiejętności poszerzam poprzez uczestnictwo w licznych kursach, szkoleniach oraz sympozjach z tej dziedziny. Wykonuję zabiegi z użyciem toksyny botulinowej, kwasu hialuronowego, biostymulatorów, a także mezoterapię oraz skleroterapię. Usuwam znamiona skórne chirurgicznie oraz przy pomocy laseroterapii.

Prywatnie: “Poza medycyną pasjonuje mnie kryminalistyka. W wolnym czasie uczę się języka włoskiego lub czytam książki (zawsze z kotem na kolanach). Zimą można mnie znaleźć na alpejskich stokach, a latem pod pełnymi żaglami na środku jeziora.”

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem