UMÓW WIZYTĘ Instagram Facebook Telefon+48 607 248 573
UMÓW WIZYTĘ Instagram Facebook Telefon+48 607 248 573

Dariusz Grzelecki

Dariusz Grzelecki

Ortopeda

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Od 2015 roku pracuje w Klinice Ortopedii i Reumoortopedii CMKP, SPSK im. prof. A. Grucy w Otwocku oraz od 2018 roku jako asystent naukowo-dydaktyczny w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie.

Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

W 2020 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych z wyróżnieniem. Tytuł pracy: „Ocena przydatności kalprotektyny w wykrywaniu i monitorowaniu leczenia infekcji okołoprotezowych stawów kolanowych”. Rozprawa zajęła I-sze miejsce w konkursie na najlepszą pracę doktorską organizowanym przez Polskie Towarzystwo Ortopedyczne i Traumatologiczne.

Autor i współautor prac naukowych publikowanych w czasopismach polskich i zagranicznych. Uczestnik projektów i grantów badawczych finansowanych przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego.

Uczestnik oraz wykładowca na licznych kursach krajowych i zagranicznych. Odbył staże zagraniczne w Holandii (Sint Maartenskliniek, Nijmegen) oraz w Niemczech (Oberschswabenklinik, Krankenhaus St.Elisabeth, Ravensburg).

Główne zainteresowania to leczenie zachowawcze i operacyjne choroby zwyrodnieniowej stawów biodrowych i kolanowych, endoprotezoplastyka pierwotna i rewizyjna stawów biodrowych i kolanowych oraz artroskopia stawu kolanowego.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem