UMÓW WIZYTĘ Instagram Facebook Telefon+48 607 248 573
UMÓW WIZYTĘ Instagram Facebook Telefon+48 607 248 573

Aleksander Zakrzewski

Aleksander Zakrzewski

Alergolog, lekarz chorób zakaźnych

Lekarz z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, uzyskał specjalizacje z zakresu Alergologii II stopnia, chorób wewnętrznych II stopnia, oraz Medycyny Morskiej i Tropikalnej II stopnia. Od 1995 roku pracuje w Klinice Chorób Infekcyjnych i Alergologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Od 1996 roku rozpoczął również praktykę lekarską w Centrum Medycznym LUX MED.

Zabiegi jakie wykonuje to m.in. testy skórne i płatkowe, odczulanie czy ocenę badań pirometrycznych.

Ponadto posiada duże doświadczenie w prowadzeniu chorych z przewlekłą pokrzywką, obrzękami naczynioruchowymi, reakcjami anafilaktycznymi oraz chorymi uczulonymi na jad owadów błonkoskrzydłych (osy, pszczoły, szerszenie).

W zakresie dodatkowej specjalizacji (Medycyna Tropikalna) -kompelksowo przygotowuje osoby wyjeżdżające do krajów tropikalnych (szczepienia, profilaktyka itp.) oraz konsultuje po ich powrocie, ponadto leczy schorzenia z kręgu chorób infekcyjnych.

Prywatnie: “Największą frajdę sprawia mi aktywny wypoczynek, jazda na rowerze, na nartach są dla mnie dawką energii, radości i pozytywnych emocji. Dobra muzyka i dobra książka są synonimem wytchnienia i relaksu. Podróże to ważna część mojego życia, dzięki nim ładuję baterie i czerpię inspiracje wśród pięknych miejsc, ciekawych ludzi i wydarzeń.”

 

 

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem