UMÓW WIZYTĘ Instagram Facebook Telefon+48 607 248 573
UMÓW WIZYTĘ Instagram Facebook Telefon+48 607 248 573
Poznamy się

POZNAJMY SIĘ

O Dermoprojekt

Wierzymy, że dbanie o siebie jest niezwykle istotną częścią zdrowego stylu życia, który zapewnia równowagę i harmonię ciała z umysłem. Zdrowie jest podstawą szczęścia i dobrego samopoczucia, naszym najwyższym dobrem. Dlatego stworzyliśmy klinikę, w której medycyna i profilaktyka zdrowotna łączą się nowoczesną medycyną estetyczną, kosmetologią i tradycyjnymi technikami dbania o ciało.

Chcemy byś poczuł się komfortowo w swojej skórze i odkrył swoje niepowtarzalne piękno. My pokażemy Ci jak to Piękno podkreślić i pielęgnować. Stawiając siebie i swoje zdrowie w centrum uwagi odczujesz zmianę w wielu aspektach życia, a uzyskane pewność siebie i komfort mogą posłużyć jako filar wsparcia dla ludzi, których kochasz.

PASJA

PASJA

Wierzymy, że dbanie o siebie jest niezwykle istotną częścią zdrowego stylu życia, który zapewnia równowagę i harmonię ciała z umysłem. Zdrowie jest podstawą szczęścia i dobrego samopoczucia, naszym najwyższym dobrem

PROFESJONALIZM

PROFESJONALIZM

Jest naszą wyrocznią. Lata studiów i zdobyte doświadczenie, każą nam: nie ustawać i nadal rozwijać umiejętności i pogłębiać wiedzę. Wszystko po to, aby zaoferować Ci opiekę na najwyższym poziomie i najlepsze możliwe efekty terapii.

PIęKNO

PIęKNO

Jest względne w ujęciu ogólnym, to prawda. Ale dla nas nie ma nic piękniejszego niż zdrowy, szczęśliwy i zadowolony ze swojego wyglądu człowiek. Wydobywamy więc je, pielęgnujemy, uświadamiamy jego wartość i dbamy o to, aby trwało bez końca.

Profilaktyka

Profilaktyka

Zdrowie jest najważniejsze, trzeba o nie dbać i szanować. To zdanie powtarzamy jak mantrę - bez zdrowia nie ma Piękna. W naszej Klinice pokażemy Ci - jak pięknie jest być zdrowym!

Przejrzystość

Przejrzystość

Słowo - klucz XXI wieku. Nam także ono przyświeca. Dlatego w naszej Klinice odpowiadamy na wszystkie Twoje pytania i wątpliwości. Chcemy, żebyś był pewien, tego że wybrałeś najpiękniejszą dla siebie opcję.

POZNAJ NASZYCH SPECJALISTÓW

Katarzyna Zakrzewska

Dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła Wydział Lekarski oraz studia podyplomowe z zakresu medycyny estetycznej na Uniwersytecie Medycznym w Warszawie. Na co dzień pracuje w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w kursach oraz szkoleniach z zakresu dermatologii i medycyny estetycznej.

Karola Warzyszyńska

Chirurg, lekarz medycyny estetycznej

Ukończyła studia medyczne na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego z wyróżnieniem dla najlepszych studentów. Obecnie odbywa szkolenie specjalizacyjne z dziedziny chirurgii ogólnej w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Uniwersyteckiego Centrum Klinicznego WUM. Wykonuje zabiegi z zakresu chirurgii ogólnej, transplantacyjnej, onkologicznej, naczyniowej oraz plastycznej. Jednocześnie prowadzi działalność naukową oraz dydaktyczną, ucząc studentów na kierunkach medycznych w języku polskim oraz angielskim.

Aleksander Zakrzewski

Alergolog, lekarz chorób zakaźnych

Lekarz z ponad dwudziestoletnim doświadczeniem, uzyskał specjalizacje z zakresu Alergologii II stopnia, chorób wewnętrznych II stopnia, oraz Medycyny Morskiej i Tropikalnej II stopnia. Od 1995 roku pracuje w Klinice Chorób Infekcyjnych i Alergologii Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Od 1996 roku rozpoczął również praktykę lekarską w Centrum Medycznym LUX MED.

Jakub Zakrzewski

Radiolog

Absolwent Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, Członek Europejskiego Towarzystwa Radiologicznego oraz Polskiego Towarzystwa Radiologicznego. Aktywny wykładowca i słuchacz licznych konferencji krajowych i zagranicznych głównie o tematyce związanej z diagnostyką obrazową układu szkieletowo-mięśniowego i nie tylko.

Paulina Tatara

Dermatolog, wenerolog, lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Wydziału Wojskowo-Lekarskiego Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Licencjatka neurobiologii na Uniwersytecie, gdzie uzyskała dyplom ratownika medycznego. Nieustannie poszerza wiedzę, dokształca się i bierze udział w szkoleniach, by sprostać oczekiwaniom pacjentów. Aktualnie jest w trakcie specjalizacji z Dermatologii i Wenerologii w Klinice Dermatologicznej Wojskowego Instytutu Medycznego w Warszawie. Szerokie, a zarazem bezpośrednio związane z medycyną zainteresowania, pozwoliły jej po ukończeniu studiów medycznych uzyskać tytuł Lidera Lekarskiego Egzaminu Końcowego. W swojej pracy zawodowej obejmowała również etat lekarza polskiego kontyngentu wojskowego PKW Orlik w Estonii.

Paulina Konończyk

Kosmetolog, manager Kliniki Dermoprojekt, szkoleniowiec Nature Cosmetics

Kosmetolog z ponad 10 letnim doświadczeniem zawodowym, które zdobywała w renomowanych klinikach i gabinetach medyczno-kosmetologicznych w Warszawie, pod okiem najlepszych specjalistów z branży beauty.

Tomasz Juchnicki

Fizjoterapeuta, Terapeuta Manualny, Instruktor ICB Medical Poland

Absolwent Wydziału Rehabilitacji Akademii Wychowania Fizycznego Józefa Piłsudskiego w Warszawie. Certyfikowany Terapeuta Manualny Kaltenborn-Evjenth Concept, Dyplomowany Terapeuta PNF, Instruktor szkolenia “Dobór i montaż termoplastycznych wkładek ortopedycznych ICB Medical”. Uczestnik szkoleń podyplomowych z zakresu technik manipulacji stawów, terapii tkanek miękkich i neurodynamiki.

Dariusz Grzelecki

Ortopeda

Absolwent I Wydziału Lekarskiego Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od 2015 roku pracuje w Klinice Ortopedii i Reumoortopedii CMKP, SPSK im. prof. A. Grucy w Otwocku oraz od 2018 roku jako asystent naukowo-dydaktyczny w Centrum Medycznym Kształcenia Podyplomowego w Warszawie. Członek Polskiego Towarzystwa Ortopedycznego i Traumatologicznego.

Magdalena Tworek

Lekarz medycyny estetycznej

Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, członkini Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging oraz American Academy of Aesthetic Medicine. W 2017r. uzyskała certyfikat umiejętności Esthetic Skin Institute w Nowym Jorku.

Marta Skrzesińska

Masażystka KOBIDO

Jestem osobą, która przywiązuje szczególną uwagę do troski o ducha i ciało. Cenię naturalne metody pielęgnacji a masaż KOBIDO jest rytuałem który doskonale się w to wpisuje. Japoński liftingujący rytuał twarzy KOBIDO to technicznie najtrudniejszy z masaży dlatego zadowolenie odbiorców jest tym bardziej satysfakcjonujące, kiedy udaje się zniwelować napięcia oraz stresy dnia codziennego, które szczególnie widocznie zapisują się na naszych twarzach.

KLINIKA W OBIEKTYWIE

Zobacz jak wygląda nasza klinika od środka, zajrzyj do naszych gabinetów. Zależy nam byś czuł się w niej dobrze. Nowoczesne wyposażenie, wysokiej klasy sprzęty i przyjazna atmosfera stwarzają niepowtarzalny klimat.

Ta strona korzysta z plików cookie, aby zapewnić Ci najlepszą jakość na naszej stronie!

Rozumiem